E-Ticaret

Bugün gelişen teknoloji ticaret alanında da kendisini göstermektedir. Yapılan pek çok alışverişte artık online işlemler kullanılmakta. Markaların ve firmaların dijital ortamda görünür olması ve yüksek satış hedeflerini yerine getirebilmeleri yaptıkları e-ticaret işlemlerinin gücüyle de yakından ilişkilendirilmekte.

Dijital ortamda hedeflerinize ulaşmak ve başarılı kâr oranları ile günden güne büyümek için e-ticaret konusunda deneyimli bir ekip ile çalışmanız yerinde olacaktır. Şirketinizin ve markanızın ticari anlamda yüksek potansiyellere ulaşmasında büyük bir katkısı olan kurumsal kimlik çalışması ve dijital kartvizit gibi sektörel çalışmalar e-ticaret konusunda hız kazanmanızı sağlayacaktır.

Bugün teknolojinin vermiş olduğu imkânlar ile firmaların yeni kazanç kapıları açmasında büyük bir etken olan e-ticaret, verimli kullanılması halinde üstün getirilere sahiptir.

Pazar Yeri Yönetimi

E ticarete başlamayı ya da ticaretinizi büyütmeyi hedefliyorsanız pazar yerlerine girmek atabileceğiniz en doğru adımlardan birisi olacaktır. Pazar yerleri e ticarete başlamak ve ticaretini büyütmek isteyenler başta olmak üzere pek çok Kobi için her açıdan oldukça avantajlı çözümler sunuyor.

Her ne kadar aldıkları komisyonlar göze oldukça fazla görünse bile, pazar yerleri arka planda sundukları listeleme, trafik, kampanya yönetimi, reklam, SEO, SEM gibi etkili çözümlerle Kobilerin imdadına yetişiyor. Kaldı ki bu çözümleri bir işletmenin kendi kaynaklarıyla üretmesinin pazar yeriyle paylaşılan komisyonlardan çok daha fazla maliyeti olacaktır.

Farklı sektörlerde danışmanlık hizmet veren ekibimizin pazar yeri tecrübelerinden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Kampanya tüketicilerin dikkatini ve odağını toplamak için en etkili araçlardan. E ticaret aslında büyük oranda kampanya yönetimi de diyebiliriz.

Büyük e-ticaret firmalarında kampanya yönetimine odaklı birimler ve pozisyonlar (campaign management/manager) olduğunu biliyor muydunuz?

E ticaret süreçleriniz açısından oldukça büyük bir öneme sahip olan kampanyalarınızı birlikte yönetebiliriz.

Entegrasyon Çözümleri

E ticaretin diğer bir adı da hız. Hızlı olmak ise entegre ve otomatize olmayı gerektirir. Ürünleriniz ve siparişleriniz arka planda gelsinler, gitsinler; siz satışlarınıza odaklanın.

Tedarik ve stok kaynaklarınızdan gelen ürünlerin hızlıca e ticaret sitenize, pazar yerlerinize ve sosyal medya hesaplarınıza aktarılarak sipariş ve faturalarınızın otomatik olarak hazırlanması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İnternetin Gücü ile Büyüyün

   İnternetin yoğun bir şekilde insanların hayatlarına dâhil olması ve alışverişlerin bu ortama kayması bu alanda bir sektör açığı meydana getirmiştir. E-ticaretin hayatlarımıza girmesi ile sınır tanımayan alışveriş imkânları satıcılar ve alıcılar arasında muazzam bir köprü kurmaktadır. Birbirinden ne kadar uzak olursa olsun alıcı ve satıcıyı aynı platformda buluşturan bu sistemler ticari anlamda şirketlerin ve markaların büyümesinde de en etkili yol olmuştur.

   Çok kanallı bir müşteri deneyimi için kurulan e ticaret siteleri bugün dünya devleri arasında da yer almaktadır. Sağlam yapılmış bir e ticaret sitesi sayesinde bir anda büyük hedef kitlelerinin dikkatini üzerinize çekebilir ve yapmak istediğiniz ticari hamleleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

   Çevrimiçi olarak ürün tedariği ve ürün satışı imkânı sunan ticari işletmelerin bulunduğu e-ticaret platformları bugün dünya üzerindeki ticaret yüzdesinin büyük bir kısmını gerçekleştirmektedir.

Tüm Dünyanın Gözü Üzerinizde Olsun

   Bugün oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan e ticaret siteleri almak istediğiniz tüm ürünler için en uygun pazar olarak görülmektedir. Yapılan araştırmalar güçlü yapılmış bir web tasarımına sahip firmaların ve şirketlerin e ticaret işlemlerinde de yüksek başarılar elde ettiğini göstermektedir.

   İnternet üzerinden ürün ve hizmet satışının mümkün kılındığı bu yapılanma, alıcı ve satıcı için pek çok kolaylıkları da beraberinde getirmektedir. Pazarlamanın ilk basamağı olarak görülen marka görünürlüğü ve dijital ortamda kendini ortaya çıkarma günün teknolojik imkânları sayesinde uzman ellerde muazzam sonuçlar vermektedir.

   Müşterilerin ve hedef kitlenin satıcı ile buluşmasında en iyi yol olan online uygulamalar günün alışveriş merkezleri halini almış bulunmaktadır. E  ticaret işine başlamadan önce alanında uzman bir kadrodan tüm detayları öğrenebilir ve keyifle yeni işinize başlayabilirsiniz.

   Geliştirilen sistemler ve dijital ortamlar sayesinde marka bilinirliliğinizin bir anda büyük markalar ile yarışır hale gelmesi ve mevcut müşteri potansiyelinizin beklenen hedefleri kısa sürede yakalaması mümkün olacaktır.

   Sınırları ortadan kaldıran bir ticaret sistemi olan e-ticaret geniş kitlelere hizmet verdiği için geri dönüşlerin kısa vadede istenilen boyutlara ulaşmasını sağlamaktadır.   

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?